محل تبلیغات شما
صحبت های مهندس دژاکام در روز دوشنبه 21 بهمن 1398، چهارمین مراسم بستن پیمان و اهدا شال کمک راهنمایی در نمایندگی آکادمی 

من امسال اعلام کردم که کنگره 60 یک آکادمی آزاد است. امیدوارم که در آینده هم کنگره 60 به سمت مدرک پیش نرود که البته هر کاری کنیم ممکن است در آخر به این نقطه برسد.

ایشان با اشاره به اینکه در هر سیستمی هر عاملی می‌تواند به ضد خود تبدیل شود و این امر می‌تواند بسیار مخرب باشد بیان داشتند: ما در کنگره 60 سعی کردیم که به جایگاه کمک راهنمایی شخصیت بدهیم. کار ما بسیار حساس است، مثل یک بندباز که اگر بی‌دقت باشد ممکن است از هر طرف طناب سقوط کند. چگونه؟ به‌عنوان‌مثال در شعبه آکادمی ما تعدادی مرزبان داشتیم اما بعضی از این مرزبانان نوکر راهنمایشان بودند، هر اتفاقی که می‌افتاد به راهنمایشان می‌گفتند و راهنما به آن‌ها دستور می‌داد که چکار کنند؛ یعنی از مسیر خودشان خارج شدند.

اطلاعیه مراسم تودیع ایجنت محترم شعبه حسنانی

برداشت از سی دی اضافه وزن

اطاعیه آزمون داخلی

کنگره ,یک ,آکادمی ,ممکن ,راهنمایشان ,راهنمایی ,کنگره 60 ,ممکن است ,کمک راهنمایی ,مهندس دژاکام ,بی‌دقت باشد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

** خانه دل ** Preston's page canetaper داستانهای من (نویسنده گیتی رسائی) اوكراین ارز دیجیتال رایگان khorramabad رزل یا خوش قلب؟! afgifomi وَیران